Dėmesio! Virtuali darbo mugė spalio 5 dieną


Norėtum taupyti laiko ir užsisakyti darbą internetu? Būtent taip. Panašiai kaip užsisakai picą. Kasdien vis daugiau gyvenimo funkcijų perkeliame į virtualią erdvę ir siūlome sudalyvauti tokio formato karjeros mugėje, skirtoje užsienyje gyvenantiems lietuviams. Ji įvyks jau visai netrukus – spalio 5 dieną, 15 val.

Jei nori sulaukti sėkmės – turime kelis namų darbus:

  • Pamąstyk, ko tikiesi iš šio renginio. Koks darbas atitiktų lūkesčius? Ar jau išsirinkai verslo sritis, kuriose norėsi užmegzti kontaktus su darbdaviais? Jei atsakei teigiamai, pasidomėk įmonių vertybėmis, veikla ir kitais aktualiais klausimais, kurie leis darbdaviui tave pastebėti.
  • Ar tavo CV užpildytas šiandien? Jei ne, – atnaujink informaciją, būk pasiruošęs sudominti potencialų darbdavį savo patirtimi ir gebėjimais. Pravartu sukurti ir kelis gyvenimo aprašymo variantus, kuriuos panaudosi, kandidatuodamas į skirtingas pozicijas.
  • Susitvarkyk kambarį, gal paslėpk tą puodelį, kurį tau pernai atsiuntė močiutė iš Lietuvos, apsirenk oficialiai. Sudaryk atsakingo ir profesionalaus kandidato įvaizdį.

Patarsime, kaip elgtis virtualios mugės metu:

  • Jei nori, kad tave pastebėtų – būk aktyvus. Įsitikink, kad mikrofonas ir vaizdo kamera veikia. Domėkis, pasakok apie save ir paklausk spontaniškai kylančių klausimų (žinoma, susijusių su darbu).
  • Tiek mugės metu, tiek po jos, užtikrink bendravimo tęstinumą su darbdaviu – paprašyk jo kontaktinių duomenų ir palik savuosius. Padėkok už skirtą laiką, nusiųsk CV ar pateik papildomos informacijos bei klausimų, kilusių po virtualaus susitikimo.

Prisijunk per šią nuorodą. Bendraukime „Gal į Lietuvą?” interneto svetainėje arba „Facebook” paskyroje. Sudalyvauk ir užsisakyk darbą internetu!