Susitikimas su Rogalando lietuvių bendruomene

2023-02-11

16:00 - 19:00

Hommersandbakken 11, 4311 Hommersåk, Norway

Norvegijos lietuviai, ar vis dar galvojate, kad Lietuva yra tokia pati, kokią ją palikote prieš 5, 10 ar dar daugiau metų? Ar vis dar tikite, kad Lietuvoje rasite darbą tik už minimalų atlyginimą? O gal Jums trūksta tikslinės informacijos, nuo ko pradėti planuoti grįžimą į Lietuvą?


Jeigu nors į vieną klausimą atsakėte taip, tuomet kviečiame vasario 11 d., šeštadienį, 16:00 val. (Norvegijos laiku) atvykti į Rogalando Lietuvių namus ir sužinoti tikslingą bei aiškią informaciją susijusią su grįžimu į Lietuvą ir situaciją šalies darbo rinkoje.

Šiame susitikime sužinosite:

  • kokie yra pirmieji žingsniai pradedant planuoti grįžimą į Lietuvą (nuotoliniu būdu pranešimą skaitys „Renkuosi Lietuvą?“ projektų koordinatorė);
  • iniciatyvos „Gal į Lietuvą?“ veiklas ir kokiomis Užimtumo tarnybos paslaugomis galite pasinaudoti grįžę iš užsienio (pranešimą skaitys iniciatyvos „Gal į Lietuvą?“ koordinatorė);
  • kaip atrodo šiandieninė darbo rinka Lietuvoje ir kokių specialistų jai reikia (pranešimą skaitys iniciatyvos „Gal į Lietuvą?“ įkūrėja).

 

Renginio metu turėsite galimybę neformalioje aplinkoje pabendrauti su iniciatyvos „Gal į Lietuvą?“ atstovėmis ir aptarti Jums aktualius klausimus.