Dalyvavome XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse Druskininkuose

Druskininkuose XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynių viename iš renginių – konsultavome ir mes - projekto ,,Gal į Lietuvą“ atstovai.

Liepos 14-17 dienomis jungtiniame šalies institucijų stende užsienio lietuvius ir vietos gyventojus supažindinome  įvairiais su grįžimu į Lietuvą susijusiais klausimais ir teikiamomis Užimtumo tarnybos paslaugomis, kuriomis jie gali pasinaudoti.

„Svarstantiems apie sugrįžimą į Lietuvą norime padėti priimti šį sprendimą. O taip pat naudojamės proga atsakyti į kurorto svečių ir Druskininkų gyventojų klausimus apie užimtumą“, – sakė Tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėja, grįžtamosios emigracijos skatinimo projekto „Gal į Lietuvą?“ vadovė Indrė Laučienė.

Pagrindinis šių žaidynių tikslas be sporto – įtraukti užsienio lietuvius į Lietuvos sporto gyvenimą ir tęsti tautinio bendravimo, jaunosios išeivių kartos lietuvybės išsaugojimo tradicijas, branginti lietuvių kalbą ir Lietuvos valstybę. Žaidynių globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.