Dar viena galimybė įsilieti į darbo rinką – stažuotė

Grįžote iš užsienio ir jau pusmetį nedirbate pagal išsilavinimą? Susiduriate su sunkumais įsidarbinant, nes darbdaviai reikalauja patirties? Išbandykite stažuotę!

Tai neatlygintinas darbo praktikos laikotarpis pas darbdavį. Jos metu galėsite pakelti, atkurti ar patobulinti darbo įgūdžius, įgyti kompetencijas ar profesinę kvalifikaciją.  

Stažuotės laikotarpiu Užimtumo tarnyba finansuos kartą per mėnesį mokamą (0,39 MMA arba 284,7 Eur) stipendiją, atsižvelgiant į stažavimosi valandas. Stažuotis gali žmonės, kurie turi atitinkamą profesinę kvalifikaciją arba neformaliojo suaugusiųjų švietimo būdu įgytą kompetenciją, tačiau ne mažiau kaip 6 mėnesius iš eilės pagal ją nedirbo.


SVARBU! Stažuotojui turi būti užtikrintas stažavimasis ne mažiau kaip 20 valandų, bet ne daugiau kaip 40 valandų per savaitę. Stažuotė gali trukti iki 6 mėnesių.

Norint stažuotis Užimtumo tarnyba su žmogumi sudaro trišalę sutartį, kurioje nustatoma stažuotės trukmė, tikslas ir kitos sąlygos. Ji sudaroma tarp Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo skyriaus, stažuotę organizuojančios įmonės ir stažuotis ketinančio žmogaus,


Susidomėjote? Daugiau informacijos apie stažuotę galite rasti www.uzt.lt.